franciszkanska3.pl
Wirtualne zwiedzanie Maopolski wietego Jana Pawa II

Mie Wyobrani Miosierdzia

Proszę o modlitwę

Proszę o modlitwę

Księga Intencji

Zachęcamy Państwa do pozostawienia w naszej Księdze Intencji osobistych próśb zanoszonych za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II.  


W każdą niedzielę o godz. 12.00, podczas nabożeństwa w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach, przed relikwiami krwi Świętego Papieża Polaka, zostaną złożone na ołtarzu wszystkie Państwa intencje.

 

Sanktuarium Św. Jana Pawła II - kościół dolny

 

 

Ołtarz relikwii Św. Jana Pawła II

 

Dodatkowo za pośrednictwem Internetu możemy stworzyć nieograniczoną terytorialnie wspólnotę osób modlących się w intencjach, które codziennie zapisujemy w naszej portalowej Księdze Intencji.


Od teraz, każdego dnia możemy modlić się w zaciszu miejsca swojego pobytu, mając jednocześnie świadomość, że nie jesteśmy w tej modlitwie osamotnieni. Przystępując do wspólnej modlitwy, przystępujemy do Wspólnoty, która będzie nam towarzyszyć w naszej rozmowie z Bogiem i którą my sami wzmocnimy naszą modlitwą.


Zachęcamy Wszystkich Państwa do regularnego i licznego uczestnictwa w naszych modlitwach. Wspólnie zanieśmy do Boga nasze prośby, nasze troski, ale też podziękujemy za otrzymane łaski.


Dołącz do wspólnej modlitwy 

 

 

KSIĘGA INTENCJI

UWAGA: prosimy nie wpisywać intencji DRUKOWANYMI literami

zostaw intencję

INTENCJE MODLITW

 • Alicja

  16 maja 2016, 23:07 Kochany Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo za moją siostrę Kasię. Proszę o łaskę uzdrowienia dla Niej, żeby przezwyciężyła wszystkie dolegliwości po operacji guza głowy. Proszę Ojcze Święty czuwaj nad Kasią, pomóż Jej, pomóż nam. Bóg zapłać.

 • Jurek

  17 maja 2016, 01:50 Ukochany Święty Janie Pawle II błagam Ciebie o modlitwę i wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa , aby zesłał łaskę powrotu miłości, wierności i przebaczenia na moje małżeństwo – Ewy i Jurka. Jezu uratuj moje małżeństwo i zjednocz moją rodzinę w miłości do Ciebie. Przytul nas do swoich ran i osłoń Najdroższą Krwią Twoją. Jezu ufam Tobie.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 • p

  17 maja 2016, 02:41 Święty Janie Pawle II proszę o uzdrowienie Joli po ciężkim wypadku samochodowym oraz w intencji Bogu wiadomej

 • Artur

  17 maja 2016, 05:38 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  17 maja 2016, 05:39 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • AK

  17 maja 2016, 05:39 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Twój sługa

  17 maja 2016, 05:40 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • teresa z krk

  17 maja 2016, 09:12 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile ,ufam pomoz .spraw aby maz mnie szanowal, spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowieka, ufam, pomoz prosze spraw aby syn nie ulegal nalogom , spraw abym i ja radzila sobie ze slabosciami, prosze przymnoz nam wiary, ufam, dziekuje

 • 17 maja 2016, 09:31 Proszę Cię o pomoc dla mojej mamy Święty Janie Pawle II oraz o opiekę i wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia i sił dla niej.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Karolina

  17 maja 2016, 13:29 Bardzo proszę o modlitwę bym Przemek chciał do mnie wrócić. Proszę by nasze rozstanie uświadomiła mu jak źle mu beze mnie.Bóg zapłać.

 • Małgoś

  17 maja 2016, 14:35 Kochany Ojcze Święty nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o poprawę sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, aby brat z mamą wygrywali przetargi i mieli zapewniona pracę przez cały rok. Kochana Matko dziękuję z całego serca za możliwość zmiany mojej pracy. Proszę aby było lepiej, obym uporała się z problemami i nie musiała się zwolnić lub być zwolniona. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o wstawiennictwo w nowej pracy. Proszę o możliwość zdobycia habilitacji. Proszę o dar pokory wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń

 • Małgoś

  17 maja 2016, 14:36 Kochany Ojcze Święty proszę o zdrowie, radość życia oraz mniej problemów dnia codziennego. Błagam abym miała możliwość zrobienia habilitacji. Proszę o jasność umysłu i dary Ducha Świętego w codziennej pracy zawodowej. Proszę o pokorę i cierpliwość. Błagam aby brat i mamusia rozkręcili firmę, aby nie musieli sprzedawać sprzętu. Proszę aby starczyło nam na chleb w każdym miesiącu. Błagam Ojcze o pomoc w naszych codziennych problemach. Wszystko co do tej pory osiągnęłam wiem, że to dzięki Twojemu wstawiennictwu.

 • Katarzyna

  17 maja 2016, 15:07 Najukochańszy Ojcze Św. Janie Pawle II błagam cie o pomoc, moja choroba nie ustępuje a lekarze nie potrafią znaleźć przyczyny. Każdy dzień jest dla mnie coraz trudniejszy. Wyproś dla mnie łaskę u Pana Boga i cierpliwość w cierpieniu. Bóg zapłać.

 • Wierzaca

  17 maja 2016, 18:11 Kochany Swiety Ojcze Janie Pawle II Dziekuje za dotychczas otrzymane laski i Prosze o Modlitwe i Wstawiennictwo w Intencji Zdrowia dla Moich Najblizszych za Moje Zdrowie Fizyczne , Psychiczne , i Plciowe za Moje Malzenstwo i o to aby Torbiel na prawym jajniku ulegla zanikowi i abym mogla odstawic hormony i jak najszybciej zrealizowac Moje Marzenie o zajsciu w Ciaze Cieszyc sie Stanem Blogoslawionym i jednoczesnie Realizowac Marzenia Wizazowe i powiekszac grono klientek.

 • matka

  17 maja 2016, 19:52 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • MARIA W

  17 maja 2016, 19:56 O Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla Ani i Mateusza.

 • Daria

  17 maja 2016, 20:42 Umilowany ojcze swiety ,miej w opiece nowe zycie, niech rosnie , niech sie dobrze rozwija w milosci i szczesciu .czekamy na nowy piekny dar . czuwaj nad nową istotą. kocham cie . dziekuje za wszystkie laski .

 • Angel100

  17 maja 2016, 21:45 Ojcze Święty błagam o pomoc i miłosierdzie. Błagam o stabilizację i rozwiązanie problemów finansowych. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  17 maja 2016, 21:45 Ojcze Święty błagam o łaskę pracy na cały etat i stabilizację. Błagam ulituj się nad nami i spraw cud, którego tak bardzo potrzebujemy. Ojcze przepraszam za wszystkie błędy... błagam o miłosierdzie.

 • Anna

  17 maja 2016, 22:03 Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II błagam Cię o wsparcie siłę i miłość. Błagam pomóż mi odszukać nową właściwą drogę życia. Spraw proszę aby złe nastroje w pracy zniknęły. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • Angel100

  17 maja 2016, 22:24 Ojcze Święty miej mnie w swojej opiece. Błagam o miłosierdzie ze strony Prezesa i Księgowej. Błagam o łaskę spokojnej pracy i wsparcie ze strony osób życzliwych. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  17 maja 2016, 22:26 Ojcze Święty proszę miej w opiece mnie i córeczkę. Błagam o ochronę w pracy i miłosierdzie. Błagam o poprawę sytuacji finansowej i rodzinnej. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Marzena

  17 maja 2016, 22:44 Proszę o modlitwę za moją rodzinę a szczególnie za męża alkoholika żeby przestał niszczyć siebie i nas

 • J

  17 maja 2016, 23:16 Błagam Cię Święty Janie Pawle II o zdrowie dla mamy żeby nie miała depresji i żeby odzyskała radość i siłę do życia. Błagam Cię Ojcze uzdrów ją. Niech się nawrócić. Proszę wysłuchaj mnie Boże i Święty Janie Pawle II.

 • Jadwiga

  17 maja 2016, 23:28 Ojcze Świety Janie Pawle II proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia,bo trapią mnie liczne choroby,podaj mi pomocną dłoń,postaw na mojej drodze dobrych ludzi,obdarz najbliższych zdrowiem duszy i ciała.

 • Artur

  18 maja 2016, 05:00 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • AK

  18 maja 2016, 05:01 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi w trakcie leczenia, znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • strażak

  18 maja 2016, 05:01 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Twój sługa

  18 maja 2016, 05:02 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • teresa z krk

  18 maja 2016, 07:32 Swiety Janie Pawle II prosze daj sile, ufam pomoz, ukochany Ojczulku spraw aby maz mnie szanowal, aby syn byl zdrowy, szczesliwy aby radzil sobie ze wszystkim, a przede wszystkim pomoz mu dorosnac, zmadrzec przymnoz mu wiary i prosze odsun od niego slabosci, przede wszystkim nalogi, ufam, pomoz, prosze pomoz mi miec dobra prace, spraw aby siostra zrozumiala co dla niej jest wazne, odsun od niej slabosci, spraw aby sobie poradzila, prosze otocz ja swa opieka, ufam, pomoz

 • 18 maja 2016, 09:29 Proszę Cię Święty Janie Pawle II o dalszą opiekę nad moją mamą i wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o łaskę jej uleczenia i powrotu do sił.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Czcicielka

  18 maja 2016, 09:45 Ojcze święty, błagam o szczęśliwe zakończenie odwołania, o łaskę rodziny i macierzyństwa. Nie opuszczaj mnie.

 • Monika

  18 maja 2016, 09:47 Święty Janie Pawle II, przemień cierpię przez niego, przyprowadź nas, proszę, do wspólnego szczęścia. Daj moim Rodzicom długie i zdrowe życie. Wyjednaj to wszystko u Matki z Guadalupe, błagam.

 • Ewa

  18 maja 2016, 10:00 Kochany Ojcze Święty,
  W dniu Twoich urodzin pamiętaj, proszę, o nas. Ty wiesz, czego nam potrzeba. Pomóż uporać się w naszej rodzinie z agresją, przemocą, odrzuceniem, wykluczeniem, żalem, urazami, pretensjami, złą komunikacją, mizantropią, narcyzmem, brakiem wiary, poczuciem niekompetencji, brakiem pracy, poczuciem inności, nieadekwatności, prokrastynacją, wycofaniem, pychą, egoizmem, problemami w relacjach, brakiem dostatecznej miłości. Dziękuję:)

 • MAMA

  18 maja 2016, 10:41 Święty Janie Pawle proszę o modlitwę o uwolnienie, nawrócenie i przemianę serca mojej córki Ani .Janie Pawle módl się za nami.

 • Iza

  18 maja 2016, 12:31 Proszę o modlitwę w intencji o dobra pracę która będzie dawała radość i pokój serca i bedzie służbą Bogu i bliźnim dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi. proszę dla nich o potrzebne dary i łaski, zwłaszcza dar pokory, prostoty i ufności dziecka, rozeznania, mądrości,roztropności, cierpliwości i wiary charyzmatycznej oraz uzdrowienie z lęków, egoizmu i nieuporządkowanych uczuć i emocji.

 • jasia

  18 maja 2016, 12:43 Panie Jezu,wysłuchaj moich modlitw,pomoz mojej rodzinie w problemach.Oddaje Tobie Tatusiu nasze kłopoty,Ty wiesz co dla nas najlepsze -zajmij sie tym wszystkim bo mi juz nic nie wychodzi.joasia

 • eva

  18 maja 2016, 13:22 Drogi Ojcze Swiety Janie Pawle II - dzisiaj sa Twoje Urodziny. a wiec dodatkowa piekna przysylam Ci duzo duzo goracych plynacych z glebi serca zyczen - wielkiej radosci w niebie u Pana Boga. Ty wiesz jak my bardzo Cie kochamy, ze pamietamy o Tobie wspierajac modlitwa.
  Tak wiele Ci zawdzieczamy - dziekujemy za kazda wyproszona dla nas laske. Zapale dzisiaj swieczke dla Ciebie, ktöra tez niech bedzie znakiem wielkiego szacunku dla Ciebie - wielkiego Polaka Papieza.
  Szczesc Boze!

 • Angel100

  18 maja 2016, 14:26 Ojcze proszę oddal ode mnie strach, tak bardzo zwyczajnie po ludzku się boję. Błagam dopomóż mi w pracy, miej mnie w swojej opiece i ochroń przed nieprzyjaciółmi. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  18 maja 2016, 14:27 Ojcze Święty błagam o pomoc. Błagam zaopiekuj się naszą rodziną. Proszę o łaskę spokojnej pracy i miłosierdzie ze strony Prezesa i Księgowej. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Daria

  18 maja 2016, 17:01 Mój ukochany Ojcze Sw. moc serdecznosci w dniu Urodzin .dziękuję za wszystko .dzię kuje że się opiekujesz ..dziękuję sercem

 • Marek

  18 maja 2016, 17:33 Święty Janie Pawle II wyzwól mnie z grzechu i pomóżw wybrnięciu z trudnej sytuacji

 • Barbara

  18 maja 2016, 18:15 Proszę, za wstawiennictwem św. Józefa, o pracę i stabilizację dla Michała.

 • matka

  18 maja 2016, 18:54 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • matka

  18 maja 2016, 19:28 Ojcze Swiety Janie Pawle II bardzo ufam Tobie, ze mi pomozesz doprowadzic wszystkie sprawy do porzadku. Ty wiesz jaka mam nieznosna sytuacje . potrzeba mi tak bardzo Twojej pomocy. kieruj mna i wspieraj modlitwa. powierzam Tobie moje troski szczegölnie zwiazane z dziecmi. moja cörka zbladzila - uwolnij ja od wplywu niewierzacego przyjaciela. ja ufam Ojcze w Twoja skuteczna interwencje. ratuj nas. Dziekuje

 • Agnieszka

  18 maja 2016, 19:51 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia relacji małżeńskiej p. Iwony i p. Adama. Proszę też o uwolnienie dla Andrzeja z jego nałogu.

 • Aga

  18 maja 2016, 19:54 Proszę o wstawiennictwo, J.P.II w intencji uwolnienia od złych duchów, od dręczeń i zniewoleń dla mnie i dla Andrzeja. Proszę też, żebym wreszcie osiągała sukcesy w życiu.

 • Zona

  18 maja 2016, 19:59 Ojcze Święty tak bardzo potrzebujemy Twojego wstawiennictwa. Pomóż mi utrzymać ciążę, polecam Tobie moje problemy z teściową żeby zrozumiała że z mężem tworzymy rodzinę i nie pozwól jej rozbić naszego małżeństwa. Proszę również o szczęśliwe rozwiązanie dla mojej siostry.

 • KJ

  18 maja 2016, 21:31 Proszę o modlitwę w intencji Oli i jej jeszcze nienarodzonego Dziecka - o pomyślny rozwój ciąży i zdrowie dla nich.
  Bóg zapłać!

 • a.

  18 maja 2016, 21:39 Ojcze Święty, w rocznicę Twoich urodzin serdecznie Ci dziękuję za wstawiennictwo w moich intencjach, za pomoc, za to, że szczególnie w ciężkich chwilach czuję, że nie jestem sama. Dziękuję Kochany Ojcze Święty.

 • osoba

  18 maja 2016, 21:55 Kochany Ojcze Święty, proszę o wierność wzajemną sakramentowi małżeństwa i Bogu. Powierzam Ci także Osobę, która od samego początku nie miała dobrego zdania o mnie, a która wykorzystała informacje zdobyte na
  mój temat drogą internetową i publicznie mówiła o moim sumieniu i
  moich wadach, wypominała mi swą pomoc...Tak mi przykro...Ulecz moje rany...Czuję ogromny zawód, chociaż wiesz, że bardzo lubię i cenię tę
  Osobę i życzę Mu, żeby był szczęśliwy. Dziękuję.

 • g

  18 maja 2016, 22:06 Ojcze Święty proszę o łaskę zdrowia dla Bartusia oraz o szczęście w życiu dla moich synów.

 • Anna

  18 maja 2016, 22:22 Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II powierzam Ci całą moją rodzinę. Błagam ześlij na moją drogę życia anioła który pomoże mi przetrwać ten ciężki okres w moim życiu. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • asia

  18 maja 2016, 22:29 Ojcz Swiety, Niech Pan Jezus ma Cie w swojej opiece.W dniu Twoich urodzin chce zebys wiedział jak byłes wazny w moim życiu.kocham Cie Ojcze Swiety

 • Artur

  19 maja 2016, 04:16 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • AK

  19 maja 2016, 04:17 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi w trakcie leczenia, znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • strażak

  19 maja 2016, 04:17 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Twój sługa

  19 maja 2016, 04:18 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • Piotruś

  19 maja 2016, 05:33 Kochany Ojcze Święty Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski za każdy dzień spędzony z moim synkiem.

 • 19 maja 2016, 08:28 Proszę Cię Święty Janie Pawle II o Twoje dalsze wstawiennictwo w modlitwie do Najświętszego Serca Pana Jezusa Chrystusa w intencji uleczenia i powrotu do sił mojej mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Matka

  19 maja 2016, 15:44 Ojcze Św. Janie Pawle II zanieś do Boga modlitwy w intencji zięcia Sebastiana o łaskę walki z nałogiem, wytrwanie w podjętej terapii oraz objęcie go w najszybszym możliwym terminie leczeniem WZW C. Dla Jego żony uproś siły i zdrowie do pokonywania wszelakich trudności zarówno w pracy jak i związanych z istniejącą sytuacją męża. Ojcze bądź naszym orędownikiem.

 • W.w

  19 maja 2016, 16:42 Święty Janie Pawle II, proszę o wstawiennictwo u Boga w intencji mojej córki Urszuli, o zdrowie dla niej zwłaszcza psychiczne, o pomoc w skończeniu studiów i mądrego człowieka na męża,o zdrowie i miłość w syna rodzinie. o zgodę między mną, a mężem i zgodę wśród mojego rodzeństwa.

 • Angel100

  19 maja 2016, 18:25 Ojcze Święty błagam o pomoc. Błagam zaopiekuj się naszą rodziną. Proszę o łaskę spokojnej pracy i miłosierdzie ze strony Prezesa i Księgowej. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • matka

  19 maja 2016, 18:26 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Angel100

  19 maja 2016, 18:27 Ojcze Święty błagam o nawrócenie męża i uwolnienie go od wpływów kochanki.Błagam o rozstanie z kochanką i pomoc z jego strony w ciężkich chwilach. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • ks

  19 maja 2016, 20:46 Dziękuję za modlitwę:
  -MS dostał pracę w wymarzonym mieście 
  - Monice przedłużyli umowę
  Proszę o modlitwę w intencjach:
  - aby krwawienie które się u mnie pojawiło nie było niczym poważnym, o dobra diagnozę i szybkie wyleczenie tego
  - abym znalazła pracę, która zaspokoi moje potrzeby
  - aby G. otworzył się na ludzi i wyszedł z zamknięcia w sobie
  - aby MK dostał pracę o którą się właśnie ubiega
  - o nawrócenie dla Grzesia, Oli, Michała, Rafała, Agaty, Doroty, Mateusza, Ewy, Anieli, Donalda, Wojtka, Iwony, Zenona, Leokadi, Romana, Grażyny, Moniki, Piotra, Marzenki i jej męża, Kasi, obie Agnieszki, Ady, Izy, Piotrka, Halinki, obu Kamil
  - w Bogu wiadomych dwóch sprawach

 • Halina

  19 maja 2016, 22:01 Swiety Janie Pawle 2 prosze Cie bardzo o wstawiennictwo u Pana Boga,prosze o dobre zdrowie dla mego taty.Spraw by jego wyniki badan okazaly sie dobre.Prosze Cie bardzo o ten cud,dziekuje za wszystko.

 • Judyta

  19 maja 2016, 22:09 Proszę o modlitwę w moich intencjach i za moich bliskich żywych , św.p. i za mnie.

 • Opuszczony

  19 maja 2016, 22:48 Proszę o wstawiennictwo w intencji odzyskania zdrowia psychicznego.

 • Kasia

  19 maja 2016, 23:22 Kochany Ojcze Święty ufając Twojemu wielkiemu miłosierdziu zanoszę do Ciebie moje prośby, opiekuj się moją ukochaną mamusią, aby jej dusza otrzymała przebaczenie, błogosławiony pokój i szczęście wieczne, aby swoje życie wieczne mogła spędzić ze swoimi rodzicami i bratem w gronie wybranych przez Boga.

 • strażak

  20 maja 2016, 04:48 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • AK

  20 maja 2016, 04:48 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  20 maja 2016, 04:49 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Twój sługa

  20 maja 2016, 04:49 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • ania

  20 maja 2016, 09:18 Z całego serca błagam ,proszę o życie bez Raka,miłość mężą do mnie i moją do niego, o długotrwałe życie w zdrowiu bliskich….błagam o to żeby mąż zdał 4 czerwca egzamin, o wygraną w sądzie za moje krzywdy, za siłe, pieniądze żebyśmy mogli zaczac nowe Zycie…mocno proszę…..

 • Żona

  20 maja 2016, 09:24 Drogi Janie Pawle II-gi, proszę o wytrwanie w małżeństwie dla nas do końca,w dobrym i złym. Bowiem do niego czułam się od zawsze powołana, chociaż nieraz miewam wątpliwości co do wyboru. Ale słowo się rzekło i to przed samym Panem Bogiem! Wyjednaj nam łaskę wzajemnej miłości i błogosław nam. Za Twoje wstawiennictwo bardzo dziękuję.

 • 20 maja 2016, 09:49 Proszę Cię Święty Janie Pawle II o opiekę nad moimi rodzicami oraz nade mną, proszę także o dalsze wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o uleczenie i powrót do sił mojej mamy.
  Dziękuję za wspólną modlitwę.

 • gosc

  20 maja 2016, 11:10 Prosze o laske czystosci i wytrwanie w kaplanstwie dla ks. Tomasza i o laske czystosci dla zakrystianki s. Malgorzaty, o Jej wiernosc slubom zakonnym, o uwolnienie od wzajemnych przywiazan

 • M

  20 maja 2016, 11:14 Ojcze św., bardzo proszę cię o łaskę, siłę i wiarę dla Łukasza, który zmaga się z chorobą nowotworową. proszę miej go oraz jego rodzinę w swojej opiece i pomóż im przetrwać ten ciężki okres w ich życiu. proszę o modlitwę i uzdrowienie.

 • studentka

  20 maja 2016, 12:26 Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II proszę o Dary Ducha Świętego w pisaniu pracy magisterskiej oraz Błogosławieństwo Bóże dla mnie, mojej rodziny i wszystkich ludzi.Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Darek

  20 maja 2016, 13:59 Bardzo proszę o modlitwę w poniższych intencjach:
  1. O siłę, zdrowie i błogosławieństwo dla mojej
  mamy Marianny i brata Roberta oraz cioci Apolonii oraz Dariusza, Jakuba, Małgorzaty i Zuzanny.
  2. O pozytywne rozwiązanie sprawy dotyczącej mojego brata Roberta i cioci Apolonii.
  3. O utrzymanie się w pracy, abym miał pracę od września 2016r.
  4. O światło Ducha Św. dla Małgorzaty i Dariusza.
  5. O łaskę nieba dla Jana i Tadeusza-Przemysława oraz Agnieszki, Czesława K. i Czesława Ś. i Stanisławy.

 • matka

  20 maja 2016, 14:07 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Nowenna Pompejanska

  20 maja 2016, 14:38 Matko Boza Krölowo Rözanca Swietego z Pompejöw bardzo bardzo dziekuje Ci za wszystkie laski i prosze o dalsze blogoslawienstwo.

  bo kto z Toba Matko Boza idzie, ten nigdy nie zbladzi.

 • Piotruś

  20 maja 2016, 15:29 Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Jadwiga

  20 maja 2016, 15:32 Za wstawiennictwem Ojca Świętego Jana Pawła II proszę Dobry Jezu o modlitwę w intencji mojego zdrowia,o miłość i zgodę w rodzinie ,o przemianę zatwardziałych serc,za wszystkich chorych w rodzinie,strapionych.Jezu ufam Tobie,Ty się tym zajmij.

 • Teresa z Krk

  20 maja 2016, 22:17 wiety Janie Pawle daj sile, dobre decyzje, spraw aby w rodzinie byl spokoj, spraw aby syn byl kochany i kochal, spraw aby nie ulegal slaboscom, rowniez mnie bron od slabosci i nalogow, spraw aby maz szczesliwiewrocil do domu, ufam, pomozmojemu rodzenstwu, blogoslaw im.ufam, pomoz

 • Anna

  21 maja 2016, 00:02 Kochany Ojcze Święty dziękuję za każdy dzień życia. Błagam o siłę i miłość której tak bardzo mi brakuje

 • Prosząca mama i babcia

  21 maja 2016, 00:19 Najukochańszy Ojcze Święty Janie Pawle II jak co miesiąc zanoszę do Ciebie swoje prośby. Proszę o wstawiennictwo u Jezusa Miłosiernego, Jego Ukochanej Matki, Ducha Świetego i Pana Boga Najwyższego dla mojej rodziny: córki, wnuczek, zięcia i dla mnie. Proszę o wiarę, miłość i zgodę w rodzinie. O dary, światło, łaski i owoce Ducha Świetego. O pomoc w nauce, w egzaminach dla wnuczek Kasi i Madzi. Pomoc w pracy dla córki, O pomoc w znalezieniu pracy dla zięcia. O zdrowie dla nas. O bezpieczeństwo w podróży, w drodze do pracy, na uczelnię. O bezpieczeństwo w pracy, na uczelni, w domu i w każdym miejscu. Chroń nas Ojcze Świety od wszelkich nieszczęść, wypadków.Proszę o błogosławieństwo na każdy czas dla mojej rodziny i dla mnie.Dziękuję za zdane kolokwia wnuczek i za to,że mogłam już być w Kościele.Prosze, aby Matuchna Najświętsza miała nas w opiece i okryła płaszczem Swej opieki. Proszę Trójcę Przenajświetszą o błogosławieństwo nad moją rodziną, o potrzebne łaski. Ojcze Święty wstawiaj się za naszą Ojczyzną aby zapanowała zgoda i jedność. Kocham Cie Ojcze Świety. Wysłuchaj moich próśb i proszą miej nas w opiece.

 • Ada

  21 maja 2016, 00:37 Swedecznie proszę o modlitwe w mojej intencji. Abym zaliczyła kolokwium z logiki, zerówkę z pmp i konkurs z prawa rzymskiego. Niech łaska Ducha Świętego będzie ze mną podczas tych wyzwań i niech stres i lęk nie przysłoni przyswojonej wiedzy.Bóg zapłać!

 • Prosząca mama i babcia

  21 maja 2016, 00:41 Do tych próśb dołączam jeszcze prośbę o Twoje wstawiennictwo Ukochany Ojcze Święty Janie Pawłe II u Trójcy Przenajświetszej i naszej Matuchny ukochanej o zgodę, miłość i poszanowanie w rodzinie. O wytrwanie w trzeźwości dla zięcia. Proszę o
  bezpieczeństwo na stancji dla wnuczki Magdaleny. O pomoc w przygotowaniu pracy magisterskiej i inżynieryjnej dla wnuczek. Aby Duch Święty oŚwiecał ich i darzył wszelkimi łaskami. Jeszcze raz proszę o zdrowie dla córki, wnuczek,zięcia,dla mnie. o siłe i potrzebne łaski dla mojej rodziny. O pokój na świecie. O bezpieczeństwo na Światowych Dniach Młodzieży.

 • n

  21 maja 2016, 01:13 Kochany Ojcze Św. proszę Cię o pomoc w wiadomej sprawie.Niech wszystko się ułoży i bedzię według woli Bożej. Ja już nie mam sił i zdrowia. Bóg zapłać.

 • Artur

  21 maja 2016, 05:31 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Twój sługa

  21 maja 2016, 05:31 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • strażak

  21 maja 2016, 05:32 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • AK

  21 maja 2016, 05:33 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • 21 maja 2016, 05:59 Święty Janie Pawle II proszę Cię o opiekę nad moimi rodzicami i nade mną oraz o ciągłe wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji uleczenia i powrotu do sił mojej mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • matka

  21 maja 2016, 10:54 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • wiesia1

  21 maja 2016, 11:10 kochany j.p.2 bardzo cie prosze o wstawiennictwo o uzdrowienie darka, z choroby nowotworu zlosliwego,proszewypros wielkie laski dla darka.kochamy cie.

 • Ela

  21 maja 2016, 11:12 Ojcze proszę o dobrego mężczyznę, z którym założę szczęśliwą rodzinę. Pokieruj też moim życiem aby w końcu nabrało sensu. Dziękuję.

 • mama

  21 maja 2016, 11:12 ojcze sw. bardzo prosze o wielkie laski uzdrowienia darka,prosze wstaw sie za nim,dziekuje.

 • MAMA

  21 maja 2016, 11:50 Święty Janie Pawle za Twoim wstawiennictwem u Boga proszę o nawrócenie i uwolnienie dla Ani i Mateusza oraz potrzebne łaski.

 • wiesia

  21 maja 2016, 12:53 kochany papiezu .,prosze o uzdrowienie dark z nowotworu.

 • Ania

  21 maja 2016, 14:45 Ojcze św. Twej opiece polecam moją rodzinę, bliskich i rodziców oraz osoby, które spotykam na mojej drodze.

 • monika

  21 maja 2016, 15:37 prosze cie o wstawiennictwo za mnie i uleczenie z chorob psychicznych oraz o laske pokory w cierpieniu

 • Rafał

  21 maja 2016, 16:00 Za wstawiennictwem Jana Pawła II proszę o łaskę błogosławieństwa w pracy, finansach i miłości.
  Proszę również za Grzegorza, aby znalazł dobrą żonę.

 • teresa z kr

  21 maja 2016, 17:16 Swiety Janie Pawle II prosze daj mi sile, pomoz mi .ratuj od zlego, ufam

 • K.

  21 maja 2016, 17:24 Ukochany Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo u Boga w mojej sprawie. Proszę o dar ponownego macierzyństwa. Proszę o opiekę nad naszą rodziną. Jezu ufam Tobie!

 • Córka

  21 maja 2016, 17:26 Janie Pawle II proszę o pomoc dla mojej mamy, która jest uzależniona od alkoholu. Proszę o wstawiennictwo u Boga Ojca o dar wstrzemięźliwości dla mamy. Wszystko wskazuje na kolejny ciąg alkoholowy a wtedy nie liczy się nikt i nic. Jestem zrozpaczona... Uchroń nas przed kolejnym cierpieniem.

 • Ela

  21 maja 2016, 19:56 Umiłowany Ojcze Święty, dziękuję Ci za tą grupę dzieci, która przeżyła swoją I Komunię Świętą 15 maja, za ich radość i otwartość. Dziękują za kapłanów, siostry zakonne i wszystkich którzy ich przygotowywali.Dziękuję Ci Ojcze za Twe wstawiennictwo.
  Jezu , ufam Tobie.

 • Ela

  21 maja 2016, 20:08 Kochany Ojcze Święty, proszę wyproś potrzebne łaski dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. Otocz swą opieką te dzieci, które będą dziś przyjmowały pierwszy raz do swojego serca Pana Jezusa. Umacniaj kapłanów w trudzie przygotowania i obdarzaj ich swoimi łaskami i darami, szczególnie proszę w intencji ks. Krzysztofa i Pawła, którzy podejmowali trud przygotowania naszej grupy. Jezu, ufam Tobie.

 • Ela

  21 maja 2016, 20:17 Kochany Ojcze, dziękuję Ci za wstawiennictwo i opiekę. Proszę prowadź przez życie dobrymi drogami Jasia, Kubusia, i ich rodziców. Dziękuję za wszystkich, którzy im pomogli.

 • Ela

  21 maja 2016, 20:22 Umiłowany Ojcze, proszę Cię o wsparcie i pomoc w dobrym wypełnieniu swoich obowiązków. Pomóż mi zapomnieć o dawnych zwyczajach i zranieniach.

 • Ela

  21 maja 2016, 20:27 Kochany Ojcze, miej w opiece Anię, Gabrysia i Jacka. Proszę pomóż Ani wrócić do zdrowia.
  Jezu, ufam Tobie.

 • Ela

  21 maja 2016, 20:31 Proszę o łaskę zdrowia i cierpliwość dla mamy.

 • Ela

  21 maja 2016, 20:33 Proszę o łaską macierzyństwa lub pomoc w adopcji.

 • Piotruś

  21 maja 2016, 21:25 Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  21 maja 2016, 21:40 Ojcze Święty błagam o łaskę otrzymania pracy. Błagam o miłosierdzie i pomoc w ciężkich chwilach. Proszę o pomoc ze strony osób życzliwych. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  21 maja 2016, 21:41 Ojcze Święty błagam o nawrócenie kochanki mojego męża. Błagam spraw aby stała się ona wrażliwa na głos Bożej łaski a głucha na podszepty szatana.Błagam dopomóż, aby zostawiła mojego męża i znalazła innego mężczyznę. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • monika79

  21 maja 2016, 21:41 Ukochany Ojcze Święty proszę o łaskę aby osoby z mojej rodziny wyzdrowiały z depresji i choroby alkoholowej .Proszę z całego serca.

 • 22 maja 2016, 00:34 Święty Janie Pawle II proszę Cię o opiekę nad moją mamą oraz o udaną jej rehabilitację, proszę Cię także o dalsze wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o łaskę uleczenia jej i powrotu do sił.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • AK

  22 maja 2016, 05:28 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  22 maja 2016, 05:28 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Twój sługa

  22 maja 2016, 05:29 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • AK

  22 maja 2016, 05:31 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • teresa z krk

  22 maja 2016, 07:41 Swiety Janie Pawle I I prosze daj mi sile, ufam, dziekuje, pomoz mi szczesliwie podrozowac ratuj od slabosci, pomoz synowi w podejmowaniu decyzji zyciowych, przymnoz mu wiary, spraw aby w rodzinie byl spokoj, pomoz mi prosze w relacjach z mezem, prosze pomoz mi znalez prace, ufam, pomoz w zdrowiu, ratuj ukochany ojczulku od nalogow, ufam

 • kasia m.

  22 maja 2016, 08:54 Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy, abym zaliczyła , 21.04 kolokwium z promieniowania, 25.04 egzamin z OOS, 05.05 kolokwium z ćwiczeń z aparatury, 18.05 kolokwium z procesów fermentacyjnych. Bardzo mi na tym zależy.

 • Nowenna Pompejanska

  22 maja 2016, 09:27 Matko Boza Krölowo Rözanca Swietego z Pompejöw bardzo bardzo dziekuje Ci za wszystkie laski i prosze o dalsze blogoslawienstwo.

  bo kto z Toba Matko Boza idzie, ten nigdy nie zbladzi.

 • Arek

  22 maja 2016, 09:33 Jezu ufam Tobie - Ty się zajmij moimi długami.
  Och Jezu, oddaję się Tobie, Ty się tym zajmij.
  Jestem Panie, Twój sługa słucha … Arek

 • matka

  22 maja 2016, 09:41 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Marek

  22 maja 2016, 11:46 Swięty Janie Pawle II pomóż mi w ważnych dla mnie sprawach

 • Maria

  22 maja 2016, 12:33 Sw.Ojcze Janie Pawle II prosze wstawiaj sie za Jakubem ,Pawlem, Radkiem i jego rodzina ,Adamem i jego rodzina moim mężem Henrykiem i tata Janem. dla każdego z nich upraszaj u miłosiernego Boga potrzebne łaski i blogoslawienstwo i módl sie za nami.Prosze o zdrowie dla taty i łaskę dobrej pracy dla Jakuba .

 • Iza

  22 maja 2016, 14:10 Proszę o modlitwę w intencji o dobrą pracę która będzie służbą Bogu i bliźnim dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi, proszę dla nich o potrzebne dary i łaski a zwłaszcza o dar pokory, prostoty i ufności dziecka, mądrości, rozeznania, roztropności, posłuszeństwa woli Bożej i Bożym natchnieniom, wolności wewnętrznej, asertywności oraz uzdrowienie z lęków, blokad wewnętrznych, kompleksów, zranień, kontroli, złości, buntu, zazdrości, egoizmu, pychy, gniewu, narzekania i użalania, gadulstwa, nieuporządkowanych uczuć i emocji.

 • MAMA

  22 maja 2016, 14:53 Święty Janie Pawle za Twoim wstawiennictwem u Boga proszę o uwolnienie i nawrócenie dla Ani i oddalenie od córki żonatego pana.

 • Ewelina

  22 maja 2016, 15:52 Proszę o modlitwę za Zbigniewa, który przebywa na intensywnej terapii po zawale. By Pan Bóg okazał mu swoje miłosierdzie i pomógł przezwyciężyć chorobę.

 • biedronka

  22 maja 2016, 18:52 Ojcze św.Janie Pawle II dziękuję za dotychczasowe łaski i proszę Cię o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej.Jezu Ufam Tobie.

 • Angel100

  22 maja 2016, 21:51 Ojcze Święty błagam o pomoc. Proszę daj mi siłę abym mogła na nowo poukładać swoje życie.Szukam drogi życia po tym jak mąż zostawił mnie z dzieckiem i odszedł do kochanki. Błagam ześlij anioła, który mnie poprowadzi. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  22 maja 2016, 21:52 Ojcze Święty błagam o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • siostra

  23 maja 2016, 00:02 Kochany Święty Janie Pawle II proszę o uzdrowienie dla mojej siostry Kasi, wierze w moc Twoją i Ufam Jezusowi. Bóg zapłać.

 • despero 7

  23 maja 2016, 03:12 Proszę Cię Boże o Twą Sprawiedliwość dla tych wszystkich o których Wiesz...proszę Cię bo już czekam rok..Proszę o moja Dorotę i modlitwę za nią aby przyszła wreszcie i abyśmy wzięli upragniony ślub aby móc zacząć budować dom na skale której opoka jesteś Ty...proszę o modlitwę za mnie i za Dorotę..Bóg Zapłać

 • Twój sługa

  23 maja 2016, 05:56 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • strażak

  23 maja 2016, 05:57 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Artur

  23 maja 2016, 05:58 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • AK

  23 maja 2016, 05:58 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Lu

  23 maja 2016, 11:41 Ojcze Święty proszę o pomoc w odbudowaniu mojego małżeństwa. Panie Boże, Maryjo proszę, pomóżcie mojemu mężowi odnaleźć właściwą drogę i wrócić do żony, dzieci, rodziny, którą opuścił. Nie pozwólcie na rozpad małżeństwa i rodziny, proszę. Amen.

 • 23 maja 2016, 13:24 Proszę Cię Święty Janie Pawle II o dalszą opiekę nad moją mamą, o jej szczęśliwy pobyt na dalszym leczeniu oraz o wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa Chrystusa o łaskę uleczenia i powrotu jej do sił.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • matka

  23 maja 2016, 16:49 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Angel100

  23 maja 2016, 20:03 Ojcze Święty błagam o pomoc i miłosierdzie. Błagam o łaskę otrzymania pracy i opiekę. Proszę zaopiekuj się moją rodziną i uchroń nas od nieprzyjaciół. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  23 maja 2016, 20:04 Ojcze Święty błagam o pomoc ze strony osób życzliwych. Błagam o poprawę sytuacji finansowej i rodzinnej. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • MAMA

  23 maja 2016, 20:17 Święty Janie Pawle i Matko Boża sprawcie aby moje dziecko wróciło do domu.

 • naralia

  23 maja 2016, 22:06 Ojcze Święty prosze Cię o zdrowie i prawidłowy rozwój mojej córki Amelii. Proszę Cię również o zdrowie dla moich rodziców i aby mój brat Dawid ułożył sobie życie rodzinne. Pragnę Ci podziękować z całego serca za to co do tej pory zrobiłeś dla mojej córki. Bardzo Ci Ojcze jestem wdzięczna. Miej dalej w swojej opiece Amelie.

 • Anna

  23 maja 2016, 22:27 Kochany Ojcze święty błagam Cię o wsparcie i siłę. Za Twoim pośrednictwem Ojcze wznoszę prośby do miłosiernego Jezusa o miłość. Błagam ześlij ją na mnie abym mogła rozpocząć nowe życie. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • AK

  24 maja 2016, 05:56 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • strażak

  24 maja 2016, 05:57 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Artur

  24 maja 2016, 05:57 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Twój sługa

  24 maja 2016, 05:58 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • joanna

  24 maja 2016, 06:05 Wielbię Cię Panie. Dziękuję za moja rodzinę i najbliższych. Proszę o modlitwę o uzdrowienie psychiki męża, jego przemianę. Za Olę i Michała o łaskę
  uzdrowienia, mądrość , potrzebną pomoc. Za moją mamę aby zaczęła leczyć się i była szczesliwa. Dziękuję za ludzi, których stawiasz na mojej drodze.Prosze Cie Ojcze pomoc w kłopotach materialnych.prosze o mądrosc jak rozwiazac nasze problemy.Jezu Ufam Tobie,Joanna

 • mąż i tata

  24 maja 2016, 06:30 Ojcze Święty proszę Cię o pokój dla małżeństwa Agnieszki i Michała, który przywróci zgodę między mną a Żoną, pobudzi nas na nowo do miłości. Oby w naszym małżeństwie odrodziła się moc małżeńskiej miłości sakramentalnej, która pokona trudności oraz przezwycięży wszelkie problemy i przeszkody. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, by Żona wróciła do sakramentalnego męża.

 • M.

  24 maja 2016, 07:19 proszę Cię Św. Janie Pawle II o pomoc w sprzedaży nieruchomości, pozbyciu się kredytów i abym mógł kupić własne mieszkanie. Proszę o modlitwę za mnie, o uwolnienie moje z nałogów i złych nawyków, o zdrowie fizyczne, emocjonalne i psychiczne, bym umiał i mógł normalnie żyć.

 • teresa z kr

  24 maja 2016, 07:37 Swiety Janie Pawle II prosze daj mi sile, ufam, prosze pomoz mi ze zdrowiem,mblagam pomoz mi przedewszstkim w relacjach z rodzina, pomoz mi prosze, blagam spraw aby maz mnie szanowal, spraw aby moja siostra i szwagier zrozumieli jak wieka krzywde robia rodiznie, prosze ukochany Ojczulku daj cierpliwosc, spraw abym ja nie upadala z tego powodu, przymnoz mi wiare,ufam, pomoz,spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowieka, chron go od zla i nalogow,ufamprosze daj mi dobra prace,pomoz, prosze,ufam

 • Syn

  24 maja 2016, 08:04 proszę Cię Ojcze Swięty o modlitwę i wstawiennictwo u Pana Jezusa w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji) i Mamy mojego Przyjaciela - Zofii, aby nie miały przerzutów, nawrotów choroby, mogły cieszyć się życiem i zdrowiem.

 • 24 maja 2016, 08:18 Proszę Cię Święty Janie Pawle II o opiekę nad moją mamą w trakcie dalszego leczenia, proszę Cię także o wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o łaskę uleczenia i powrotu do sił mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • a.

  24 maja 2016, 08:50 Kochany Ojcze Święty, proszę Cię o modlitwę w wiadomych intencjach. Proszę o radosny i spokojny dzień. Jezu Ufam Tobie...

 • Tata

  24 maja 2016, 09:58 Ojcze Święty nasz orędowniku w niebie proszę Cię, by nasi synowie Jakub i Jan mogli jeszcze usypiać i budzić się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na wierzących i uczciwych ludzi.

 • SYN

  24 maja 2016, 10:05 Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Zbigniewa - (nałogowego alkoholika) o opamiętanie, uzdrowienie i odzyskanie radości życia, znalezienie pracy i podjęcie terapii.

 • agnieszka

  24 maja 2016, 12:10 Ojcze Świety prosze upros mi u Boga łaskę zdrowia dobrego męza i pomoc w moich trudnych sprawach Bądz uwielbiony Panie

 • regina

  24 maja 2016, 14:46 Ojcze Święty w dniu moich urodzin proszę Cię o wstawiennictwo i uproszenie łaski przejścia szczęśliwie zabiegu na mięśniaki oraz o Dar macierzyństwa dl mnie.

 • matka

  24 maja 2016, 15:55 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • basia

  24 maja 2016, 18:36 Proszę o modlitwę za moją córkę Joannę o szczęsliwe rozwiązanie..za jej meża Marka i synka Mikołaja.szczęśliwy powrót do Polski.Syna Michała szczęśliwy powrót do Polski.Dużo zdrowia.

 • mąż

  24 maja 2016, 21:32 Święty Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennictwo za Żonę Agnieszkę aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o pokój w Jej sercu.

 • Anna

  24 maja 2016, 23:24 Kochany Ojcze Święty tak bardzo Cię proszę o wsparcie i siłę. Za Twoim pośrednictwem błagam miłosiernego Jezusa o miłość siłę. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Anna

  24 maja 2016, 23:26 Kochany Ojcze daj zdrowie mojemu synowi. Miej Go w opiece podczas jutrzejszych badań

 • AK

  25 maja 2016, 02:44 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  25 maja 2016, 02:45 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  25 maja 2016, 02:45 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Twój sługa

  25 maja 2016, 02:46 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • Nowenna Pompejanska

  25 maja 2016, 06:46 Serdecznie dziekuje Ci za Twoja pomoc Matko Boza Krölowo Rözanca Swietego z Pompeji.
  dziekuje za Twoja dobroc i litosc nad kazdym z nas.

 • teresa z kr

  25 maja 2016, 08:02 Świety janie Pawle II prosze daj mi sile, zdrowie, prosze daj zgode w rodzinie, ufam pomoz, prosze spraw aby maz mnie szanowal, prosze spraw aby szwagier poradzil sobie z problemem alkoholowym, prosze pomoz w podrozach daj blogoslawienstwo rodzinie, chron nas od nlaogow a szczegolnie syna od narkotykow ufam, pomoz, prosze

 • 25 maja 2016, 09:15 Dziękuję Ci Święty Janie Pawle II za wszystkie otrzymane łaski. Proszę Cię o Twoje wstawiennictwo w intencjach złożonych w Księdze Intencji.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Maria

  25 maja 2016, 13:06 Św. Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w mojej intencji, o dobrego, uczciwego i wiernego męża, z którym założę rodzinę, o dobrą pracę i zdrowie dla moich bliskich i dla mnie. Miej mnie w swojej opiece Ojcze Święty.

 • Piotruś

  25 maja 2016, 13:27 Dziękuję za wszystkie łaski.

 • ala

  25 maja 2016, 13:59 Święty Janie Pawle II proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojej siostry Kasi. Błagam o moc uzdrowienia dla Niej. Jezu ufam Tobie.

 • Małgoś

  25 maja 2016, 14:01 Kochany Ojcze Święty nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o poprawę sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, aby brat z mamą wygrywali przetargi i mieli zapewniona pracę przez cały rok. Kochana Matko dziękuję z całego serca za możliwość zmiany mojej pracy. Proszę aby było lepiej, obym uporała się z problemami i nie musiała się zwolnić lub być zwolniona. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o wstawiennictwo w nowej pracy. Proszę o możliwość zdobycia habilitacji. Proszę o dar pokory wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń

 • Małgoś

  25 maja 2016, 14:01 Kochany Ojcze Święty proszę o zdrowie, radość życia oraz mniej problemów dnia codziennego. Błagam abym miała możliwość zrobienia habilitacji. Proszę o jasność umysłu i dary Ducha Świętego w codziennej pracy zawodowej. Proszę o pokorę i cierpliwość. Błagam aby brat i mamusia rozkręcili firmę, aby nie musieli sprzedawać sprzętu. Proszę aby starczyło nam na chleb w każdym miesiącu. Błagam Ojcze o pomoc w naszych codziennych problemach. Wszystko co do tej pory osiągnęłam wiem, że to dzięki Twojemu wstawiennictwu.

 • ufająca

  25 maja 2016, 15:02 Najukochańszy, Błogosławiony Ojcze Święty- miej w opiece mojego syna. Otwórz mu duszę i oczy na to co jest piękne i właściwe. Spraw, aby nie ulegał słabościom i uwierzył w swoje możliwości. Odbierz mu chęć grania w gry komputerowe. Pokieruj jego życiem, zachowaj od zła i pokus. Uproś mu łaskę daru rozumu. Dodaj mu mądrości w napisaniu i obronie pracy magisterskiej. Osłoń od nieprzyjaciół. Odmień mojego męża. Oświeć go w wiadomych Ci sprawach. Zniszcz w nim pychę, chłód, upór i niewyrozumiałość. Wzbudź w nim szacunek do mnie. Obdarz go pokorą. Dodaj mi siły, cierpliwości i mądrości w pokonywaniu trudów życia codziennego. Napraw umysł mojego taty. Dodaj zdrowia i siłę mojej mamie. Proszę o wzajemną miłość małżeńską i zdrowie mojej rodziny. Bóg zapłać!!!!

 • Angel100

  25 maja 2016, 20:34 Ojcze Święty błagam o pomoc i miłosierdzie - o łaskę otrzymania pracy. Błagam o stabilizację w życiu zawodowym i poprawę sytuacji finansowej. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  25 maja 2016, 20:35 Ojcze Święty błagam o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Anna

  25 maja 2016, 21:59 Proszę o modlitwę za mojego syna Franciszka. O dary Ducha Świętego dla niego, o zdrowie, światło w obowiązkach i zachowanie miłe Bogu i ludziom. Proszę także o dar potomstwa dla Doroty i Bartka. Bóg zapłać.

 • Anna

  25 maja 2016, 22:55 Kochany Ojcze święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do miłosiernego Boga o siłę i miłość. Tak bardzo czuję się samotna. Pomóż mi Ojcze na znalezienie człowieka który mnie pokocha taką jaką jestem

 • Anna

  25 maja 2016, 22:57 Proszę Cię Ojcze o siłę i szczęśliwą podróż.

 • Elwira

  25 maja 2016, 23:38 Ojcze Święty Proszę o łaskę zdrowia i życia dla naszego nienarodzonego dziecka

 • strażak

  26 maja 2016, 05:32 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Artur

  26 maja 2016, 05:33 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Twój sługa

  26 maja 2016, 05:33 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • AK

  26 maja 2016, 05:34 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Maria

  26 maja 2016, 09:08 Ojcze Swięty wypros u Boga mojemu tesciowi Jozefowi siłę walki z chorobą ulżyj mu w bólu aby mógł cieszyć życiem.Wysłuchaj mnie.

 • Teresa z krk

  26 maja 2016, 09:09 Świety Janie Pawle II prosze daj mi sile, prosze daj cierpliwosc, prosze pomoz mi , prosze przymnoz wiary, ufam, spraw aby w rodzinie byl spokoj, prosze daj dobre podrozowanie, ufam, prosze pomoz mi w klopotach rodzinnych, ufam, ukochany Ojczulku Ty zawsze dolzyles do zgody, uczciwosci prosze pomoz mi pogodzic sie z penymi sytuacjmi, problemami, spraw aby syn wyrastal na dobrego czlowieka, odsun od niego nalogi slabosci, prosze postaw na jego drodze dobrych ludzi, ufam prosze pomoz mi, prosze spraw aby maz mnie szanowal, daj zdrowie, W dzien Matki spraw Bog poblogoslawil wszystkim mamom, ufam, dziekuje,prosze, przymnoz wiary,ufam

 • Maria

  26 maja 2016, 09:17 Ojcze Swiety wypros u Boga aby siostra Kinga zaliczyła koncowy semestr z ocenami pozytywnymi ciebie prosimy.Wysłuchaj nas Panie

 • Ewelina

  26 maja 2016, 10:40 Ojcze Święty proszę o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa o łaskę uzdrowienia i przemiany naszych serc o ratunek dla nas jeśli taka będzie Wola Boża. Tylko błagam pomóż. Maryjo Matko pięknej i czystej miłości módl się za nami.

 • Piotruś

  26 maja 2016, 12:26 Kochany Ojcze Święty Matko Boża dziękuję za pracę którą mam od nie dawna, dziękuje za mojego synka, za każdy dzień życia za to że jesteście i czuwacie nad moją rodziną, dziękuję za wszystko.

 • 26 maja 2016, 14:50 Święty Janie Pawle II proszę Cię o dalszą opiekę nad mamą oraz wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o jej uleczenie i powrót do sił.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • zanettt

  26 maja 2016, 15:23 prosze ,błagam o cud

 • MAMA

  26 maja 2016, 19:17 Święty Janie Pawle za Twoim wstawiennictwem u Boga proszę o uwolnienie i nawrócenie dla Ani a także o oddalenie od córki żonatego pana i jej powrót do domu.

 • mama

  26 maja 2016, 21:54 Ukochana Matko Boża, św. Janie Pawle II, św. Ojcze Pio, wyproście przez SERCE JEZUSA CHRYSTUSA, przemianę życia KINGI, wyrwijcie ją ze złych toksycznych relacji, uzależnień. wzmocnijcie i przywróćcie dla niej wiarę. miłość, zgodę w rodzinie, by nie raniła serca rodziców i najbliższej rodziny. Aby powróciła za łaską DUCHA ŚWIĘTEGO na łono kościoła CHRYSTUSOWEGO. Błagam za waszym orędownictwem o dobre zdrowie, pomyślne rozwiązanie spraw, wzmocnienie wiary i miłości małżeńskiej, obfitości łask i błogosławieństw BOŻYCH dla całej mojej rodziny i dla rodziny za którą CIĘ proszę. Postaw na mojej drodze dobrych lekarzy!!! Pomóż mi w sprawach finansowych , aby mogła przybyć do Twoich stóp w FATIMIE. AMEN.

 • Anna

  26 maja 2016, 22:13 Kochany Ojcze Święty dziękuję za szczęśliwą podróż. Błagam Cię o wsparcie i siłę na dalsze życie. Proszę ześlij na mnie miłość abym mogła zacząć żyć na nowo. W Tobie nadzieja na lepsze jutro

 • AK

  27 maja 2016, 06:23 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  27 maja 2016, 06:24 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Twój sługa

  27 maja 2016, 06:24 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • strażak

  27 maja 2016, 06:25 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Ania

  27 maja 2016, 07:33 Ojcze Święty za Twoim wstawiennictwem proszę Pana Boga o miłość. Proszę również o dar cierpliwości. Pomóż mi Panie Jezu w odnalezieniu miłości i stworzeniu prawdziwej kochającej się i opartej na wartościach rodziny. Wiem, że Ty mnie słyszysz, dlatego zwracam się do Ciebie Panie Jezu - pomóż mi.

 • 27 maja 2016, 08:46 Proszę Cię Święty Janie Pawle II o opiekę nad moją mamą oraz wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji jej uleczenia i powrotu do pełni sił.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Teresa z krk

  27 maja 2016, 09:42 Świety Janie Pawle II prosze daj mi sile, prosze daj dobre podrózowanie, prosze spraw aby w rodzinie byl spokoj, ufam, prosze pomoz mi wybaczyc, przymnóz mi wiary, prosze dodaj siley, ufam, prosze spraw aby moj maz mnie szanowal, prosze spraw aby syn nie sprawial mi klopotu, aby byl dla mnie wsparciem, postaw ana jegodrodze dobrych ludzi, ufam ,spraw aby nie ulegal nalogom, pomoz mi prosze w ralecjach w rodzinie z mezem, zabież leki stres, prosze pomoz ufam, dziekuje, spraw aby siostrzenisca szcesliwie podrozowala, ufam

 • eva

  27 maja 2016, 12:57 Panie Boze przepraszam Cie bardzo, bo malo Ci möwie dziekuje. Ty wiesz, ze nie jestem niewdzieczna.
  prosze opiekuj sie moimi dziecmi i chora mama.

 • Nowenna Pompejanska

  27 maja 2016, 13:01 Matko Boza z Pompeji prosze strzez wszystkie dzieci, bo bez Ciebie gubimy sie w zyciu.

 • matka

  27 maja 2016, 13:03 Drogi Papiezu Swiety Janie Pawle II prosze o Twoje modlitewne wsparcie - o nawröcenie dla moich dzieci - szczegölnie cörki. Bög zaplac

 • Ela

  27 maja 2016, 19:36 Proszę Cię o opiekę nad moją rodziną, oddal ode mnie wszystkie myśli i czyny złych ludzi, którzy bardzo mi zaszkodzili w pracy. Modlę się za nich, aby znów stali się dobrzy i przyjaźni dla bliźnich.

 • Ela

  27 maja 2016, 19:37 Ojcze Święty proszę o dobrego mężczyznę, z którym założę szczęśliwą rodzinę. Pokieruj też moim życiem aby w końcu nabrało sensu. Dziękuję.

 • Ewa

  27 maja 2016, 20:58 Dziękuję za błogosławiony stan mojej córki Małgorzaty i proszę o zdrowie na cały ten czas

 • Ewa

  27 maja 2016, 21:03 Swięty Janie Pawle dziękuję Ci za szczęście w milości mojej corki Anny- to Twoja zasługa. proszę wypraszaj łaski dla tych młodych, zdrowie i pomóż w uzyskaniu upragnionej pracy

 • Angel100

  27 maja 2016, 22:05 Ojcze Święty błagam o pomoc i miłosierdzie. Błagam o łaskę otrzymania pracy i stabilizację. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Angel100

  27 maja 2016, 22:06 Ojcze Święty błagam o nawrócenie córeczki - o odzyskanie zdrowia psychicznego i fizycznego. Błagam spraw aby dziecko stało się wrażliwe na głos Bożej łaski a głuche na podszepty szatana. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Corka

  27 maja 2016, 23:04 Wielki Boze i Wielki Janie Pawle II
  Za Twoim posrednictwem prosze o uzdrowienie mojej najkochanszej Mamy.
  Prosze o laske jej uleczenia i powrotu do zdrowia
  Amen

 • mama

  27 maja 2016, 23:22 Matenko Najukochansza bardzo cie prosze o nawrocenie Kacpra wyzwolenie z nalogow zaczal sobie popijac ,palic marichuane ,bardzo cie prosze to bardzo dobry zdolny chlopak ma zle towarzystwo ,prosze tez za synem Michalem o jego nawrocenie wyzwolenie z nalogow marichuany alkocholu i innych ,o Bozych kolegow o cud uzdrowienia z choroby stawow aby ustapily plamy na ciele

 • Renia

  27 maja 2016, 23:25 Ojcze Swiety - niech stanie sie cud o ktory w sercu Cie prosze.Trzymaj moja chora najukochansza Mame w swojej opiece,ktora tak mocno Cie kocha i ufa Bogu.Ja swoja Modlitwa o jej uzdrowienie za Twoim wstawiennictwem trwac bede w milosci
  Amen

 • Ufajaca

  27 maja 2016, 23:56 Ojcze Swiety prosze Cie o uzdowienie i wszelkie laski Heike,ktora po przebytej operacji jest w cierpieniu.
  Obdaruj ja swoja moca oraz jej kochajace duieci.Nie pozwol im wszystkim na cierpienie,a choroba niech przeminie
  Amen

 • AK

  28 maja 2016, 05:35 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  28 maja 2016, 05:35 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  28 maja 2016, 05:36 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Twój sługa

  28 maja 2016, 05:36 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • edyta

  28 maja 2016, 11:23 Proszę o modlitwę za Mamę, aby umiała zawierzyć przeszłość, wybaczyć oddać Bogu całe swoje życie i wszystko co w nim zaistniało, aby umiała przebaczyć sobie , Bogu i innym...

 • 28 maja 2016, 11:30 Święty Janie Pawle II przepraszam za wszystkie grzechy które uczyniłem i proszę Cię o opiekę nad moją mamą oraz wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Matki Bożej z Lourdes o łaskę uleczenia i powrotu do sił dla niej.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Rafał

  28 maja 2016, 13:00 Za wstawiennictwem Ojca świętego. Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej, pięknej i mądrej zony. Dziękuję za wsparcie.

 • prosząca mama i ibabcia

  28 maja 2016, 13:22 Najukochańszy Ojcze Święty Janie Pawle II proszę o Twoje wstawiennictwo u Jezusa Miłosiernego, Jego Ukochanej Matki, Ducha Świętego i Pana Boga Najwwyższego. Proszę o wiarę, miłość i zgodę w rodzinie. O dary, łaski, owoce i Światło Ducha Świętego dla córki, wnuczek, zięcia i dla mnie. O pomoc w nauce dla wnuczek Kasi i Madzi, pomoc w egzaminach. Pomoc dla córki w pracy, o siłę i wytrwałość. Dla zięcia, aby otrzymał zasiłek rehabilitacyjny, a później znalazł pracę. O zdrowie dla nas. Pomóż nam Ojcze Święty. O bezpieczeństwo w podróży, bezpieczeństwo na uczelni, w domu i w każdym miejscu. Chroń nas Ojcze Święty od nieszczęść i wypadków. Proszę o błogosławieństwo na każdy czas dla mojej rodziny. Dziękuję za zdane kolokwium przez wnuczkę. O bezpieczeństwo na stancji. Proszę aby Matuchna Najświętsza miała nas w swojej opiece.O bezpieczeństwo na Światowych Dniach Młodzieży, o bezpieczeństwo dla Ojca Świetego Franciszka. O pokój na świecie. O zgodę i jedność w rządzie Polskim. Kocham Cię Ojcze Święty. Miej nas w swojej opiece i proszę o wysłuchanie moich próśb. Proszę o wytrwanie w trzeźwości dla zięcia. Daj mu siłę, a Matuchna Najświętsza niech go wspomaga w tej trudnej walce.Ojcze Święty czuwaj nad Polską, nad Kościołem. O silną wiare dla Polaków.

 • MAMA

  28 maja 2016, 14:59 Święty Janie Pawle proszę o modlitwę za moje dzieci o zdrowie,dobrą pracę i dobry wybór współmałżonków a takze o potrzebne łaski.

 • Magdalena

  28 maja 2016, 20:00 Ojcze Święty proszę o modlitwę w poniższych intencjach:
  - o dar macierzyństwa
  - o zdrowie dla moich kochanych Rodziców
  - o zdrowie dla mojej ukochanej Babci Danusi
  - o pracę dla mnie i mojego męża.
  Bóg zapłać

 • Angel100

  28 maja 2016, 21:28 Ojcze Święty błagam o pomoc i miłosierdzie. Błagam o łaskę otrzymania pracy. Proszę zaopiekuj się naszą rodziną. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  28 maja 2016, 21:30 Ojcze Święty błagam o nawrócenie męża i uwolnienie go od wpływów kochanki.Błagam o rozstanie z kochanką i udzielenie nam wsparcia i pomocy. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • Anna

  28 maja 2016, 22:49 Kochany Ojcze Święty dzięuję za każdy dzień życia. Za Twoim wstawiennictwem wznoszę prośby do miłosiernego Jezusa o siłę nadzieję i miłość. Błagam ześlij na moją drogę życia anio który pomoże mi odszukać nową drogę życia. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Mary

  28 maja 2016, 23:47 Proszę o nawrócenie mojej rodziny i o pomyślną naukę dla siostry i brata, a dla mnie o dobre ukończenie studiów. O zdrowie i jedność dla rodziców.
  Jezu ratuj

 • Grazyna

  29 maja 2016, 00:42 Janie Pawle II - Ojcze blagam wyblagaj o unormowanie sie sytuacji w mojej rodzinie
  Pros Pana Boga abym umiala sie prawdziwie modlic. Upros o dary Ducha Swietego, abym byla w stanie przebaczac tym ktorym powinnam przebaczac.

 • AK

  29 maja 2016, 04:15 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • strażak

  29 maja 2016, 04:16 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Artur

  29 maja 2016, 04:17 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • Twój sługa

  29 maja 2016, 04:18 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • 29 maja 2016, 08:02 Dziękuję Ci Święty Janie Pawle II za okazaną pomoc i otrzymane łaski. Proszę Cię o dalszą opiekę nad moją mamą oraz wstawiennictwo do Matki Bożej z Lourdes i Najświętszego Serca Pana Jezusa o jej uleczenie i powrót do sił.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Jaroslaw

  29 maja 2016, 08:22 o łaskę zdrowia dla anny i karoliny

 • Ela

  29 maja 2016, 08:22 Umiłowany Ojcze dziękuję Ci za Twe wstawiennictwo i wysłuchane prośby.
  Dziękuję...

 • Ela

  29 maja 2016, 08:27 Ojcze Święty przez Twe wstawiennictwo proszę o potrzebne łaski dla ks. Krzysztofa i Pawła.Umacniaj ich w trudach pracy i błogosław każdy dzień.

 • Ela

  29 maja 2016, 08:29 Dziękuję i proszę o dalszą opiekę i wstawiennictwo dla Kuby, Jasia i ich rodziców. Spraw Ojcze, aby byli rodziną silną Bogiem.

 • Ela

  29 maja 2016, 08:32 Umiłowany Ojcze dziękuję Ci za dar spotkania na swej drodze życia s. Barbary FMM. Proszę wypraszaj dla niej potrzebne łaski, umacniaj w trudach i błogosław każdy dzień posługi.

 • kasia m.

  29 maja 2016, 09:37 Ojcze Św. proszę Cię z całego serca o zdrowie dla mojej mamy, abym zaliczyła , 21.04 kolokwium z promieniowania, 25.04 egzamin z OOS, 05.05 kolokwium z ćwiczeń z aparatury, 18.05 kolokwium z procesów fermentacyjnych. Bardzo mi na tym zależy.

 • Jadwiga

  29 maja 2016, 09:46 Ojcze Święty Janie Pawle II Twojemu wstawiennictwu zawierzam siebie i całą rodzinę,proszę o łaskę zdrowia,miłość i zgodę,za chorych w rodzinie.Jezu Ufam Tobie.

 • Ewelina

  29 maja 2016, 09:51 Ojcze święty proszę o wyjednanie nam łask przebaczenia,przemiany serc i jeśli Bóg zechce sakramentu małżeństwa. Jezu ufam Tobie. Ty wszystko wiesz i powiedz tylko słowo..

 • MARIA W

  29 maja 2016, 15:44 Święty Janie Pawle proszę o modlitwę i potrzebne łaski dla Ani,Marii,Mateusza i Wiesława.Janie Pawle módl się za nami.

 • proszaca

  29 maja 2016, 15:52 św Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem prosze o łaskę nawrócenia dla mojego taty i brata o uzdrowienie ich z alkoholizmu i mojej przyjaciolki z anemii :(

 • sylwia

  29 maja 2016, 15:53 św Janie Pawle II za Twoim wstawiennictwem prosze o zdanie wszystkich egzaminow , o znalezienie dobrej pracy w Niemczech :(

 • Elżbieta

  29 maja 2016, 18:17 Proszę za wstawiennictwem Św.Jana Pawła II i Św.Faustyny o Miłosierdzie Boże, łaskę wiary dla moich dzieci i wszystkich bliskich, dla syna o dary Ducha św. i umiejętność uczenia się.
  Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia.

 • Dorota

  29 maja 2016, 18:38 Proszę o znalezienie dobrego męża.

 • matka

  29 maja 2016, 19:12 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Angel100

  29 maja 2016, 20:59 Ojcze Święty błagam o pomoc i miłosierdzie. Błagam o stabilizację i rozwiązanie problemów finansowych. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  29 maja 2016, 21:01 Ojcze Święty błagam o łaskę otrzymania pracy i stabilizację. Błagam ulituj się nad nami i spraw cud, którego tak bardzo potrzebujemy. Ojcze przepraszam za wszystkie błędy... błagam o miłosierdzie.

 • gaga

  30 maja 2016, 01:05 Prosze o pomysle zalatwienie sprawy o pomoc w odzyskaniu dokumentow kture zostaly mi skrzdzione bo rano mam sprawe w sadzie z tymi zlodziejami na szczescie dokumenty sa w urzedzie prosze o pomoc o szczesliwe ich uzyskanie o pomyslne zalatwienie sprawy bog zaplac zza pomoc w odzyskaniu i otrzymaniu dokumentowv

 • Piotruś

  30 maja 2016, 05:29 Drogi Ojcze Święty Matko Boża proszę o szczęśliwą operację dla mojego taty.Proszę miejcie Go w swej opiece.

 • 30 maja 2016, 06:02 Proszę Cię Święty Janie Pawle II o Twoją opiekę i błogosławieństwo na dzisiejszy dzień dla mojej mamy, taty i dla mnie. Proszę Cię również o wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o łaskę uleczenia i dalszego powrotu do sił mojej mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • Artur

  30 maja 2016, 07:00 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  30 maja 2016, 07:00 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Twój sługa

  30 maja 2016, 07:00 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • AK

  30 maja 2016, 07:01 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi wyleczyć się z choroby, odnaleźć sens życia oraz dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Teresa z krk

  30 maja 2016, 11:15 Świety Janie Pawle II prosze daj mi sile, ufam, pomoz, pomoz aby byla zgoda w rodzinie aby syn wyrastal na dobrego czlowieka, pomoz prosze aby byla zgoda w rodzinie, ufam, dziekuje

 • B

  30 maja 2016, 13:21 Panie Boze prowadz mnie.

 • Babcia

  30 maja 2016, 15:26 Kochany Ojcze Św. Janie Pawle II gorąco proszę uproś u pana Jezusa i Matuchny Najświętszej zdrowie dla mojej 8 letniej wnuczki Klaudusi. Leży w szpitalu. Miej ją w swojej opiece, utulaj i pocieszaj. Bóg zapłać.

 • Katarzyna

  30 maja 2016, 15:35 Ojcze św. Janie Pawle II, poprzez twoje Święte Ręce oddaje się Matce Bożej na własność. Moje zdrowie, i każdą sekundę mojego życia. Niech się mną posługuje tak jak jej się podoba. Daj mi łaskę całkowitego jej zaufania. Dziękuje Bogu, Ojcze Św. że mamy Ciebie w niebie. Bóg zapłać.

 • Wierzaca

  30 maja 2016, 17:33 Swiety Ojcze Janie Pawle Drugi Dziekuje za dotychczas otrzymane laski i Prosze o Modlitwe i Wstawiennictwo w Mojej Intencji o to aby Torbiele na Jajnikach Zanikly abym Byla Zdrowa Fizycznie i Plciowo i abym Szybko Zaszla w Ciaze i Urodzila Zdrowe Potomstwo. Prosze.

 • matka

  30 maja 2016, 18:01 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • ufająca

  30 maja 2016, 18:39 Najukochańszy, Błogosławiony Ojcze Święty- miej w opiece mojego syna. Otwórz mu duszę i oczy na to co jest piękne i właściwe. Spraw, aby nie ulegał słabościom i uwierzył w swoje możliwości. Odbierz mu chęć grania w gry komputerowe. Pokieruj jego życiem, zachowaj od zła i pokus. Uproś mu łaskę daru rozumu. Dodaj mu mądrości w napisaniu i obronie pracy magisterskiej. Osłoń od nieprzyjaciół. Odmień mojego męża. Oświeć go w wiadomych Ci sprawach. Zniszcz w nim pychę, chłód, upór i niewyrozumiałość. Wzbudź w nim szacunek do mnie. Obdarz go pokorą. Dodaj mi siły, cierpliwości i mądrości w pokonywaniu trudów życia codziennego. Napraw umysł mojego taty. Dodaj zdrowia i siłę mojej mamie. Proszę o wzajemną miłość małżeńską i zdrowie mojej rodziny. Bóg zapłać!!!!

 • Dominika

  30 maja 2016, 19:21 Ojcze święty proszę Cię o wstawiennictwo u pana Boga, abym była lepszym człowiekiem, żeby moja rodzina była zdrowa i szczęśliwa oraz żebym umiała dokonywać dobrych wyborów. Chciałabym bardzo żeby mój przyszły mąż mnie kochał i był dla mnie wyrozumiały oraz żebym urodziła zdrowe dzieci, które będę mogła wychować na wspaniałych ludzi. Proszę Cię także o pomoc w otworzeniu własnej firmy, abym robiła to co lubię. Dziękuje

 • Piotruś

  30 maja 2016, 21:28 Dziękuję za szczęśliwy przebieg operacji, dziękuję za wszystko.

 • Angel100

  30 maja 2016, 21:39 Angel100
  16 maja 2016, 20:31
  Ojcze Święty błagam o pomoc w otrzymaniu pracy i miłosierdzie. Błagam zaopiekuj się naszą rodziną. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  30 maja 2016, 21:42 Ojcze Święty błagam o pomoc osób życzliwych. Proszę pokieruj mną, abym wiedziała jak postępować aby otrzymać pracę. Błagam o stabilizację i rodzinę dla dziecka. Wierzę w Boże Miłosierdzie.

 • zatroskana

  30 maja 2016, 22:10 Kochany Ojcze Święty błagam Cię pomóż mojemu mężowi w znalezieniu pracy.Proszę o mądrość i zdrowie dla moich synów.Wyzwól mnie i moją rodzinę od pijaństwa mojego ojca i męża o wiarę i nawrócenie ich.Dodaj mi siły w pokonaniu tych trudności życiowych.Spraw abym nic głupiego nie zrobiła.Bardzo Ci dziękuje za wszystkie otrzymane łaski za Twoim wstawiennictwem.

 • ADAK

  30 maja 2016, 22:35 Błogosławiony Ojcze proszę o modlitwę za zdrowie mojej córki Ani i jej poczętego dzieciątka, o lepsze dni dla mojej córki Kasi i, abyśmy my jako rodzice mieli zdrowie, aby im pomagać i je wspierać.

 • Anna

  30 maja 2016, 22:59 Kochany Ojcze Święty za Twoim pośrednictwem wznoszę prośby do miłosiernego Jezusa o siłę i miłość. Błagam wskaż mi proszę kierunek i drogę jaką powinnam podążać. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • teresa z kr

  31 maja 2016, 04:59 Swiety Janie Pawle dj zdrowie i sile, spokoj w rodzinie szczesliwe podrozowanie,ufam, pomoz, blagam

 • AK

  31 maja 2016, 05:35 Panie Ojcze Niebieski i Wszyscy Święci - błagam Was pomóżcie memu synowi w trakcie leczenia, znaleźć pracę i sens życia oraz zmądrzeć, dostać się i ukończyć ciekawe studia.
  Proszę dajcie mu siły do walki o wykształcenie i radość życia - amen

 • Artur

  31 maja 2016, 05:36 Boże Ojcze Wszechmogący, św. Florianie, św. Janie Pawle i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - dziękuję Wam za otrzymane łaski i błagam o Waszą dalszą opiekę nad całą rodziną w naszych potrzebach: zdrowia, nauki, pracy i tej wiadomej od kilkudziesięciu lat.
  Proszę o szczególne łaski dla mojego syna aby odnalazł się w życiu i na studiach - odnalazł przyjaciół i serdecznych ludzi wokół siebie.
  Proszę Was pomóżcie wszystkim potrzebującym ludziom na świecie.
  Błagam Was o to z całych moich sił i duszy.

 • strażak

  31 maja 2016, 05:36 Boże w Trójcy Świętej, św. Janie Pawle, św. Florianie i śp. ks. Janie-kapelanie małopolskich strażaków - służyłem wiele lat "Bogu na chwałę - ludziom na pożytek" ratując życie i mienie.
  Sytuacja się odwróciła i to teraz ja i moja rodzina potrzebujemy tej pomocy.
  Proszę Was Ukochani i Łaskawi pomóżcie mojej rodzinie w wiadomych sprawach i dajcie szansę na godne życie na emeryturze.

 • Twój sługa

  31 maja 2016, 05:37 Ukochany Boże Ojcze i Wszyscy Święci oraz Życzliwi - błagam Was o zdrowie, powrót radości życia i szczęście w mojej rodzinie - Wasz sługa

 • teresa z kr

  31 maja 2016, 08:13 Świety Janie Pawle II pomoz w wiadomej sprawie, ratuj, pomoz prosze daj szczesliwa droge, zdrowie i sily zwlaszcza te psychiczne, prosze spraw aby w rodzinie byl spokoj i zgoda, ufam pomoz.

 • Grażyna

  31 maja 2016, 08:17 Swiety Janie Pawle II, proszę Cię o wstawiennictwo do Boga w intencji uzdrowienia i nawrócenia Doroty i Dawida

 • matka

  31 maja 2016, 10:00 Ojcze Święty proszę otocz swoją opieką moje dziecko, żeby nauka przychodziła mu z łatwością, żeby jego wkład pracy został doceniony.

 • 31 maja 2016, 10:33 Święty Janie Pawle II dziękuję Ci za Twoją ogromną pomoc i proszę o dalsze wstawiennictwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej z Lourdes o łaskę uzdrowienia i dalszego powrotu do sił mojej mamy.
  Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

 • mama

  31 maja 2016, 13:12 proszę o modlitwę za mojego syna pawła o uzdrowienie jego duszy i ciała.

 • Damian z miasta Bieruń

  31 maja 2016, 14:22 Prośba o modlitwę w intencji Jolanty o zdrowie i dla mnie Damiana też o zdrowie i o miłość

 • Nowenna Pompejanska

  31 maja 2016, 15:39 Matko Botza Krölowo Rözanca Swietego z Pompeji prosze o dalsza opieke nad nami wszystkimi.
  o Matko Najswietsza tak bardzo wiele Ci zawdzieczam - prosze przyjmij moje z glebi serca plynace podziekowanie.

 • matka

  31 maja 2016, 15:58 Ojcze Święty proszę o łaskę lepszego życia dla moich synów, o założenie dobrych i świętych rodzin, o wytrwałość dla Mateusza w pracy nad sobą i walce z nałogiem, o ratunek i opiekę dla naszej rodziny, o łaskę nawrócenia dla męża

 • Wierzaca

  31 maja 2016, 18:52 Wierzaca
  17 maja 2016, 18:11
  Kochany Swiety Ojcze Janie Pawle II Dziekuje za dotychczas otrzymane laski i Prosze o Modlitwe i Wstawiennictwo w Intencji Zdrowia dla Moich Najblizszych za Moje Zdrowie Fizyczne , Psychiczne , i Plciowe za Moje Malzenstwo i o to aby Torbiel na prawym jajniku ulegla zanikowi i abym mogla odstawic hormony i jak najszybciej zrealizowac Moje Marzenie o zajsciu w Ciaze Cieszyc sie Stanem Blogoslawionym i jednoczesnie Realizowac Marzenia Wizazowe i powiekszac grono klientek.

 • Angel100

  31 maja 2016, 19:08 Ojcze Święty błagam o pomoc i miłosierdzie. Błagam o stabilizację i rozwiązanie problemów finansowych. Dziękuję za wszystkie łaski.

 • Angel100

  31 maja 2016, 19:09 Ojcze Święty błagam o łaskę otrzymania pracy i stabilizację. Błagam ulituj się nad nami i spraw cud, którego tak bardzo potrzebujemy. Ojcze przepraszam za wszystkie błędy... błagam o miłosierdzie.

 • Anna

  31 maja 2016, 20:44 Kochany Ojcze Święty błagam Cię o wsparcie siłę i miłość. Błagam pomóż mi odszukać właściwą drogę życia = nowego życia. Pomóż mi proszę sprzedać dom abym mogła zacząć życ od nowa. Tak bardzo pragnę stworzyć moim dzieciom dom do którego zawsze będą chcieli wracać. Dziękuję Ci za każdy dzień. W Tobie nadzieja na lepsze jutro.

 • Beata

  31 maja 2016, 20:46 Bardzo proszę o modlitwę za małźeństwo Beaty i Mariusza aby odrodziło się na nowo niech zagości w nim miłość szacunek pojednanie pragnienie bycia razem.Bóg zapłać

 • Rafał

  31 maja 2016, 21:24 Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej, pięknej i mądrej zony, oraz o znalezienie dobrej pracy weekendowej. Dziękuję za wsparcie.

Archidiecezja Krakowska

Multimedialna encyklopedia Jana Pawa drugiego

POLECANE

Bp Grzegorz Ryś. Drogi Światła
Wielka Księga Miłosierdzia
Jestem Drugi
Doświadczanie Boga. Dla wierzących, poszukujących i wątpiących
Miłosierni jak Ojciec